Орган із сертіфікації та
оцінки відповідності продукції

ТОВ «НПП Міжнародні стандарти і системи»

Сертифікація та оцінка відповідності вимогам технічних регламентів

16 модулів оцінки відповідності (модуль – комплекс уніфікованих процедур оцінки відповідності).

У відповідності до Постанови КМУ "Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та правил використання модулів оцінки відповідності", технічним регламентом модулів оцінки відповідності передбачено 16 модулів оцінки відповідності (модуль – комплекс уніфікованих процедур оцінки відповідності).

Докладніше...

Порядок проведення робіт з оцінки відповідності технічним регламентам

Процес оцінювання продукції складається з таких основних етапів:

  • подання та розгляд заявки на оцінку відповідності продукції
  • підготовка проекту договору на проведення робіт
  • складання плану дій з оцінювання
  • експертиза наданої документації
  • прийняття рішення за заявкою із зазначенням модуля
  • відбирання, ідентифікація зразків продукції
  • організація випробувань відібраних зразків
  • складання звіту про результати оцінювання
  • аналіз всієї інформації та результатів оцінювання, прийняття рішення про можливість видачі сертифіката відповідності (експертизи типу/проекту)
  • видача сертифікату відповідності (експертизи типу/проекту)

Для отримання повної інформації про процес, натисніть посилання нижче.

Докладніше...

Добровільна сертифікація: особливості

Добровільна сертифікація дає можливість здобути свідоцтво відповідності на вироби, що не входять до Переліку продукції, яка підлягає обов'язковій сертифікації. Здійснюється вона відповідно до порядку й принципів, які діють в даній системі.

Сертифікація обладнання або продукції на добровільній основі в значній мірі збільшує конкурентоспроможність виробів, які були сертифіковані, а також сприяє їх більш ефективному впровадженню на вітчизняні ринки.

Добровільна сертифікація проводиться з ініціативи заявників (виробників, продавців, виконавців) з метою підтвердження відповідності продукції вимогам стандартів, технічних умов, рецептур та інших документів, визначених заявником. Добровільна сертифікація проводиться на умовах договору між заявником і органом по сертифікації.

Докладніше...

Обов'язковому підтвердженню відповідності, в тому числі декларуванню, підлягає продукція

, для якої визначені обов'язкові вимоги безпеки. Ці вимоги поширюються як на вітчизняні, так і на імпортовані з-за кордону товари.

Процедура добровільної сертифікації проводиться з ініціативи заявника, однак наявність добровільного сертифіката якості служить вагомим аргументом для споживача. Саме з цієї причини підприємствами проводиться добровільна оцінка якості продукції, що реалізовується. На практиці, покупцеві є вагомою наявність документа, що підтверджує якість. Зовсім не важливо, чи є він добровільним або обов'язковим, адже будь-який із зазначених документів підтверджує безпеку пропонованих товарів, а це є головним показником для покупця. Отримати сертифікат відповідності на продукцію можна тільки за наявності протоколів випробувань. Тому спочатку проводяться лабораторні дослідження продукту, і тільки після цього видається кінцевий документ.

Докладніше...


share