Орган із сертіфікації та
оцінки відповідності продукції
ТОВ «НВП Міжнародні стандарти і системи»

Сертифікація та оцінка відповідності вимогам технічних регламентів

16 модулів оцінки відповідності (модуль – комплекс уніфікованих процедур оцінки відповідності).

У відповідності до технічним регламентом модулів оцінки відповідності передбачено 16 модулів оцінки відповідності (модуль – комплекс уніфікованих процедур оцінки відповідності).

Докладніше...

Порядок проведення робіт з підтвердження відповідності

Роботи з підтвердження відповідності за всіма модулями починаються з оформлення заявки

У заявці на сертифікацію заявник дає ОС письмову гарантію в тому, що він не заявляв цю продукцію на сертифікацію іншим призначеним органам.

Докладніше...

Добровільна сертифікація: особливості

Добровільна сертифікація дає можливість здобути свідоцтво відповідності на вироби, що не входять до Переліку продукції, яка підлягає обов'язковій сертифікації. Здійснюється вона відповідно до порядку й принципів, які діють в даній системі.

Сертифікація обладнання або продукції на добровільній основі в значній мірі збільшує конкурентоспроможність виробів, які були сертифіковані, а також сприяє їх більш ефективному впровадженню на вітчизняні ринки.

Добровільна сертифікація проводиться з ініціативи заявників (виробників, продавців, виконавців) з метою підтвердження відповідності продукції вимогам стандартів, технічних умов, рецептур та інших документів, визначених заявником. Добровільна сертифікація проводиться на умовах договору між заявником і органом по сертифікації.

Докладніше...

Обов'язковому підтвердженню відповідності, в тому числі декларуванню, підлягає продукція

, для якої визначені обов'язкові вимоги безпеки. Ці вимоги поширюються як на вітчизняні, так і на імпортовані з-за кордону товари.

Процедура добровільної сертифікації проводиться з ініціативи заявника, однак наявність добровільного сертифіката якості служить вагомим аргументом для споживача. Саме з цієї причини підприємствами проводиться добровільна оцінка якості продукції, що реалізовується. На практиці, покупцеві є вагомою наявність документа, що підтверджує якість. Зовсім не важливо, чи є він добровільним або обов'язковим, адже будь-який із зазначених документів підтверджує безпеку пропонованих товарів, а це є головним показником для покупця. Отримати сертифікат відповідності на продукцію можна тільки за наявності протоколів випробувань. Тому спочатку проводяться лабораторні дослідження продукту, і тільки після цього видається кінцевий документ.

Докладніше...


поделиться